Typed Entity (4.1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Parent
bg: Родител

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Filter
bg: Филтър
