Typed Entity (4.1.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Parent
ca: Pare

en: Not found
ca: No trobat

en: Filter
ca: Filtra

en: Class
ca: Classe

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Interfaces
ca: Interfícies
