Typed Entity (4.1.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Filter
cs: Filtr

en: Class
cs: Třída

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Variants
cs: Varianty

en: Entity Type
cs: Typ entity
