Typed Entity (4.1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Parent
da: Overordnet element

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Class
da: Klasse

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Variants
da: Varianter

en: Interfaces
da: Grænseflader
