Typed Entity (4.1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Parent
hy: Ծնող

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Bundle
hy: Փաթեթ
