Typed Entity (4.1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Parent
km: មេ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Filter
km: តម្រង

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
