Typed Entity (4.1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Class
nl: Klasse

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Variants
nl: Varianten

en: Bundle
nl: Bundel

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Interfaces
nl: Interface

en: Explore
nl: Verkennen
