Typed Entity (4.1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Filter
pl: Filtr

en: Class
pl: Klasa

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Variants
pl: Warianty

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Interfaces
pl: Interfejsy
