Typed Entity (4.1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Description
pt: Descrição

en: Parent
pt: Superior

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Filter
pt: Filtrar

en: Class
pt: Classe

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Variants
pt: Variantes

en: Bundle
pt: Pacote

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade

en: Fallback
pt: Retorno
