Typed Entity (4.1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Parent
ru: Родитель

en: Not found
ru: Не найдено

en: Filter
ru: Фильтр

en: Class
ru: Класс

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Variants
ru: Варианты

en: Bundle
ru: Набор

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Interfaces
ru: Интерфейсы
