Typed Telephone (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Delete
bs: Briši

en: Size
bs: Veličina

en: Label
bs: Oznaka

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina
