Typed Telephone (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Size
sk: Veľkosť

en: Label
sk: Označenie

en: Mobile
sk: Mobil

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: About
sk: Informácie o

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Field types
sk: Typy polí

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
