Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Delete
es: Eliminar

en: Size
es: Tamaño

en: Label
es: Etiqueta

en: Mobile
es: Móvil

en: Maximum length
es: Longitud máxima

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: About
es: Acerca de

en: Placeholder
es: Marcador de posición

en: The maximum length of the field in characters.
es: Longitud máxima del campo en caracteres.

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
es: Texto que se mostrará dentro del campo hasta que se escriba un valor. Esta sugerencia es por lo general un valor de muestra o una breve descripción del formato esperado.

en: Placeholder: @placeholder
es: Comodín: @placeholder

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
