Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Delete
et: Kustuta

en: Size
et: Suurus

en: Label
et: Nimetus

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: About
et: Programmist

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.
