Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Delete
gl: Borrar

en: Size
gl: Tamaño

en: Label
gl: Etiqueta

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: About
gl: Información

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.
