Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Fax
kn: ಫ್ಯಾಕ್ಸ್‍

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Work
kn: ಕೆಲಸ(_k):
