Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Size
ne: आकार

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: About
ne: बारेमा
