Typed Telephone (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: Size
sr: Величина

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Placeholder
sr: Резервисано место
