Typed Telephone (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Size
az: Ölçü

en: ID
az: İD

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: About
az: Haqqında

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Field types
az: Sahə növləri
