Typed Telephone (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Size
ta: அளவு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: About
ta: பற்றி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
