Time Zone Field (8.x-1.11) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
ca: Fus horari

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: - None selected -
ca: - cap seleccionat -

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Time zone settings
ca: Paràmetres del fus horari
