Time Zone Field (8.x-1.11) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
id: Zona waktu

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: - None selected -
id: - Tidak ada yang dipilih -

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Time zone settings
id: Pengaturan zona waktu
