Time Zone Field (8.x-1.12) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
da: Tidszone

en: Default value
da: Standardværdi

en: - None selected -
da: - Ingen valgt -

en: Field types
da: Felttyper

en: Time zone settings
da: Indstillinger for tidszone
