Time Zone Field (8.x-1.12) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: - None selected -
et: - Ühtki pole valitud -

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Time zone settings
et: Ajavööndi seaded
