Time Zone Field (8.x-1.12) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
fr: Fuseau horaire

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: - None selected -
fr: - Aucun -

en: Field types
fr: Types de champs

en: Time zone settings
fr: Paramètres de fuseau horaire
