Time Zone Field (8.x-1.12) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
it: Fuso orario

en: Default value
it: Valore predefinito

en: - None selected -
it: - Nessuno selezionato -

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Time zone settings
it: Fuso Orario
