Time Zone Field (8.x-1.12) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: - None selected -
nl: - Niets geselecteerd -

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Time zone settings
nl: Tijdzone-instellingen
