Time Zone Field (8.x-1.13) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
cs: Časová zóna

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: - None selected -
cs: - Nevybráno -

en: Field types
cs: Typy polí

en: Time zone settings
cs: Nastavení časového pásma
