Time Zone Field (8.x-1.13) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Time zone
hu: Időzóna

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Time Zone
hu: Időzóna

en: - None selected -
hu: - Nincs kiválasztott elem -

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Time zone settings
hu: Időzóna beállítások
