Time Zone Field (8.x-1.13) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
ja: タイムゾーン

en: Default value
ja: デフォルト値

en: - None selected -
ja: - 選択されていません -

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Time zone settings
ja: タイムゾーンの設定
