Time Zone Field (8.x-1.13) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
ru: Часовой пояс

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: - None selected -
ru: - Ничего не выбрано -

en: Field types
ru: Типы полей

en: Time zone settings
ru: Настройки часовых поясов
