Time Zone Field (8.x-1.13) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
sv: Tidszon

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: - None selected -
sv: - Ingen vald -

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Time zone settings
sv: Inställningar för tidszon
