Time Zone Field (8.x-1.13) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
tr: Saat dilimi

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: - None selected -
tr: - Seçim yapılmamış -

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Time zone settings
tr: Saat dilimi ayarları
