Time Zone Field (8.x-1.6) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Default value
uk: Базове значення

en: Time Zone
uk: Часовий пояс

en: - None selected -
uk: - Не обрано -

en: Field types
uk: Типи полів
