Time Zone Field (8.x-1.9) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Default value
az: Standart qiymət

en: - None selected -
az: - Heç biri seçilmədi -

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Time zone settings
az: Saat qurşağı parametrləri
