Time Zone Field (8.x-1.9) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
ro: Fusul orar

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: - None selected -
ro: - Nici o selecţie -

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Time zone settings
ro: Setări de fus orar
