Time Zone Field (8.x-1.12) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
es: Zona horaria

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: - None selected -
es: - Ninguna selección -

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Time zone settings
es: Configuración de zona horaria
