Time Zone Field (8.x-1.12) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: - None selected -
pl: - Nie wybrano -

en: Field types
pl: Typy pól

en: Time zone settings
pl: Ustawienia strefy czasowej
