UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Help
ml: സഹായം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
