UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: content
ro: conţinut

en: Image
ro: Imagine

en: Help
ro: Ajutor

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Footer
ro: Subsol

en: Custom
ro: Personalizat

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Tabs
ro: Taburi

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
