UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Home
ca: Inici

en: content
ca: contingut

en: Image
ca: Imatge

en: Help
ca: Ajuda

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: sidebar
ca: barra lateral

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
