UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.2) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Home
id: Beranda

en: content
id: konten

en: Image
id: Gambar

en: Help
id: Bantuan

en: Page title
id: Judul halaman

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Custom
id: Tersuai

en: Tabs
id: Tab

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Main navigation
id: Navigasi utama

en: Main menu
id: Menu utama

en: Main page content
id: Konten halaman utama

en: Site branding
id: Pencitraan situs

en: Primary admin actions
id: Aksi admin primer

en: User account menu
id: Menu akun pengguna
