UB Heidelberg WissKI Theme (1.0.1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: URL
ne: यूआरएल

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
