Uber Affiliate (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: More
cs: Více

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Overview
cs: Přehled

en: Date
cs: Datum

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Users
cs: Uživatelé

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Clicks
cs: Kliknutí
