Uber Affiliate (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: More
eo: Pli

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Date
eo: Dato

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Users
eo: Uzantoj

en: Referrer
eo: Referantoj
