Uber Affiliate (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: More
et: Veel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Home page
et: Avaleht

en: Overview
et: Ülevaade

en: Date
et: Kuupäev

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Users
et: Kasutajad

en: Referrer
et: Viitaja

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Currency symbol
et: Valuuta sümbol
