Uber Affiliate (1.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Category
ga: Ábhar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Users
ga: Úsádeoirí
