Uber Affiliate (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: More
gl: Máis

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Home page
gl: Páxina de inicio

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Date
gl: Data

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Users
gl: Usuarios

en: Referrer
gl: Referente

en: Userpoints
gl: Puntos de usuario

en: Allowed content types
gl: Tipos de contido permitidos
