Uber Affiliate (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: More
is: Meira

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Home page
is: Heimasíða

en: Overview
is: Yfirlit

en: Date
is: Dagsetning

en: Category
is: Flokkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: ID
is: Kenni

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Users
is: Notendur

en: Referrer
is: Tilvísandi
