Uber Affiliate (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: More
ja: 続き

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Home page
ja: ホームページ

en: Overview
ja: 概観

en: Date
ja: 日付

en: Category
ja: カテゴリー

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Created
ja: 作成

en: Active
ja: アクティブ

en: Users
ja: ユーザー

en: Referrer
ja: リファラ

en: Clicks
ja: クリック

en: Userpoints
ja: ポイント

en: Allowed content types
ja: コンテンツタイプの許可
